PRZYSUCHA 2013

Wakacje minęły tak szybko… niekoniecznie! Jeszcze raz pozwólcie się zabrać na mały odpoczynek!

W tym roku Samorządy Wydziałów SiMR i AiNS połączyły siły i zapraszają na niepowtarzalny wyjazd integracyjny! Ostatni weekend października okaże się najlepszym!

Specjalnie dla Was przewidzieliśmy wiele atrakcji i możemy zapewnić jedno: NIE BĘDZIECIE SIĘ NUDZIĆ!

Ognisko, impreza integracyjna, PAINTBALL! Tego wszystkiego nie zabraknie na naszym wyjeździe! Jeśli więc zastanawiasz się co robić 25 października albo masz inne plany, to rzuć wszystko w kąt i jedź z nami! !

Studenci WAiNSu dobrze znają już to niepowtarzalne wydarzenie, które niemalże obrosło już legendą, a teraz także i studenci SiMRu będą mogli zasmakować uroków wyjazdowej zabawy.

CO WIĘCEJ!

Nieprzypadkowo obraliśmy ten przedhalloweenowy termin! Podczas świetnej imprezy nastanie nastrój grozy, a wszyscy uczestnicy będą mieli okazje zaprezentować swoje upiorne zdolności aktorskie!

Termin:
25.10-27.10.2013

Cena:

~~~~ Z A P I S Y ~~~~

Pierwszeństwo zapisów studenci 1 roku wydziałów SiMR i AiNS

Liczba miejsc ograniczona!

Cena zawiera:
Dojazd, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie, koszulki, ognisko, impreza integracyjna, paintball

Gdzie:
Przysucha, ośrodek „Marysieńka”

UWAGA!
Wszyscy fani zarzucania trampek na drzewa! Na terenie ośrodka znajduje się całkiem pokaźny skatepark zachęcamy Was
więc do zabrania sprzętu i tak zwanego „triczenia”.

Organizatorzy:
AiNS: Katarzyna Maria Ogon Ogonowska - 668 491 452
SiMR: Eva Dolinska - 693 766 780

Zaznacz swoją obecność w wydarzeniu na Facebooku!