Impreza, Której Nazwy Nie Wolno Wymawiać

Jeśli sądzicie, że w dobie komputerów sztuka imprezowania zanika, zwłaszcza wśród studentów, to niezawodny znak, że jesteście MUGOLAMI... bądź nie słyszeliście o tym, co wydarzy się w klubie Stan Surowy!

Już niedługo dziecięce fantazje i niespełnione marzenia staną się rzeczywistością – 6 grudnia o 21:00 otworzy się przed Wami peron 9 i 3/4 by zabrać Was do Szkoły Magii i Czarodziejstwa, gdzie na tę jedną noc wszystko będzie zaczarowane i magiczne!

Na wejściu zaopatrzymy Was w słynny, dodający odwagi eliksir szczęścia. Będziecie mogli odwiedzić lochy, salę od zajęć z eliksirów, wypić korzenne piwo w Pubie pod Trzema Miotłami, porozmawiać z jęcząca Marta, a nawet stanąć oko w oko z Trollem... Pamiętajcie tylko, żeby nie zapuszczać się za daleko do Zakazanego Lasu. Zamieszkują go przedziwne i straszne istoty - możecie już stamtąd nie wrócić...

I pamiętajcie, żaden mugol nie może dowiedzieć się o naszym istnieniu – wstęp na imprezę mają jedynie istoty magicznie przebrane.

Tiara Przydziału dokona selekcji w WRSach organizujących:
WRS AiNS
WRS Mchtr
WRS MEIL
WRS WAPW

Czarodzieje z PW: 8
Inne szkoły magii: 10
U wrót HogWAPW: 15

O wyjątkowy nastój na dwóch parkietach zadbają DJ Male x Maly i DJ Bi.

Dj Bi - pod różnymi przykrywkami przygrywał solo w Mandali, Regeneracji, Klinice, Zwiąż Mnie, Czystej Ojczystej, Śnie Pszczoły. W duetach z Dj. Ossito i Dziewczyną Dilera. Teraz jako Dj Bi z miłości do pszczół i miodu .

Puszcza... się a muzykę każdą... no prawie każdą. Wszelkiej maści disko czyli prawie wszystko: r'n'b, hip hop, electro swing, house, rock'n'roll. To co najlepsze od lat 50 do dziś. Zaskakuje samego siebie! Zapomina się czasem i wskakuje na parkiet. A jak mu puszczą hamulce to i disco polo będzie!
Zmienność i nieprzewidywalność! Takie są jego imprezy. Gorąco i wibrująco. Rozpala parkiet do czerwoności! Wzywanie straży pożarnej to standard!

Wrzućcie na jego profil kawałki, które chcecie usłyszeć na imprezie, a prawie na pewno się skusi je puścić!