JobsPlus i WAiNS zapraszają na Akademię Managera!

W imieniu agencji JobsPlus oraz Wydziału Administracji i Nauk Społecznych serdecznie zapraszamy na wykład inauguracyjny w ramach projektu Akademia Managera!

Agencja JobsPlus wspólnie z Wydziałem Administracji i Nauk Społecznych Politechniki Warszawskiej startuje z nietypowym projektem. W ramach cyklu warsztatów, które pracownicy agencji poprowadzą w firmie, dowiecie się, jak działa Firma branży HR.

Odwiedzicie i poznacie Dział Sprzedaży, Marketingu i Eventów, Rozwiązań HR i Współpracy z Zagranicą: wszystko po to, by w finale starać się o płatny staż managerski w agencji JobsPlus.

KTO?
Jobs Plus – jesteśmy agencją rekrutacji i pracy tymczasowej. Tworzymy zgrany zespół i mamy dwa cele: wspierać firmy w poszukiwaniu dobrych pracowników, wspierać kandydatów w poszukiwaniu dobrych miejsc pracy. Jak je realizujemy?
Przyjdź do nas przekonaj się!

DLA KOGO?
Dla wszystkich, których fascynuje branża HR, lub chcą odkryć kulisy funkcjonowania przedsiębiorstwa i spróbować sił w biznesie. Przewidzieliśmy miejsce dla 25 osób – studentów Politechniki (z tego 15 miejsc dla studentów WAiNS).

JAK?
Zapraszamy na Wykład Inauguracyjny, który poprowadzi Izabela Ulatowska-Bierlet, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Jobs Plus. Podczas wykładu opowiemy więcej o Akademii i firmie Jobs Plus, a na koniec zaprosimy do rozwiązania zadań, które staną się podstawą wyboru najlepszych Kandydatów.

KIEDY? Wykład Inauguracyjny – spotkanie informacyjne na temat Akademii
11 marca 2014 w godz. 12.00 - 14.00 sala 437 A - GG PW