1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Miasteczko Orange

Drodzy Studenci!

Wydział Administracji i Nauk Społecznych organizuje w drugiej połowie maja wizytę studyjną w Miasteczku Orange. Szczegółowe informacje na temat wizyty oraz sposobu zapisów zostaną opublikowane w późniejszym terminie, natomiast teraz prosimy Was o pomoc w wybraniu tematu 1-2 godzinnego warsztatu, który odbędzie się w ramach wizyty. 

Poniżej znajdziecie proponowane tematy oraz krótkie opisy części z nich. Prosimy, zapoznajcie się z nimi i w formularzu zaznaczcie, który temat interesowałby Was najbardziej. Możecie również zaproponować inny temat - być może pracownicy Miasteczka będą mogli go zrealizować. 

Propozycje tematów:

1. "Agile vs. Waterfall. Jak połączyć ogień z wodą? Najlepsze praktyki w zarządzaniu projektami wykorzystujące wiedzę organizacji”

Wdrożenie metodyki Agile pozwoliło na efektywniejsze dostarczanie projektów ICT dla klientów biznesowych Orange Polska. Dzięki 'Agile' zmieniające się wymagania klientów stają się dodatkowym motywatorem działania, a nie czynnikiem wywracającym projekt do góry nogami. Jednak, pomimo niezaprzeczalnych zalet zwinnego zarządzania projektami, w wielu przypadkach sam 'Agile' nie wystarczy. Często także otoczenie biznesowe i kontrakt z klientem wymagają zastosowania podejścia 'waterfall'. Dlatego w przypadku długoterminowych i złożonych technologicznie projektów połączenie metodyk zwinnych z tradycyjnymi przynosi największe korzyści.

2. „Zarządzanie projektami – teoria vs. praktyka. Jak wygląda profesjonalne wdrażanie projektów teleinformatycznych dla klientów biznesowych w Orange Polska.”

Studenci będą mieli szansę zapoznać się z praktyczną stroną zarządzania projektami. Zostanie przedstawiony sposób realizacji projektów ICT dla największych firm komercyjnych i publicznych przez Orange Polska.

3. „Jaki marketing w mediach społecznościowych?”

Wstęp do marketingu społecznościowego (MS). Jakie cele jakie stawia sobie Orange w MS – sprzedażowe, wizerunkowe, obsługa klienta, badania.

4. „Umiejętność dzielenia się wiedzą - współdziałanie, współzależność – gra interaktywna”.

5. „Skuteczna rozmowa rekrutacyjna: czy na pewno liczy się pierwsze wrażenie? Dobre przygotowane – klucz do sukcesu”.

 Termin zakończenia głosowania: 24 kwietnia 2014 r. 

Odwiedza nas 104 gości oraz 0 użytkowników.