Nowa kadencja WRS wystartowała :)

Drodzy Studenci!

W miniony piątek rozpoczęła się nowa kadencja Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej!

Miło nam poinformować, że na pierwszym Wyborczym Posiedzeniu Parlamentu Studentów PW, nasz kolega z Wydziału, Michał Lisicki został wybrany na Przewodniczącego Komisji Sportu i Turystyki SSPW, zastępując tym samym Kasię Sosik, również studentkę WAiNS :) Jak to mówią: "Wszystko zostaje w rodzinie" :)

Szczegółowe informacje dotyczące nowego składu Kolegium Senatorów znajdziecie tutaj.

Wczoraj natomiast odbyło się zebranie nowej Wydziałowej Rady Samorządu AiNS, podczas którego wybraliśmy delegatów do Komisji Programowych SSPW oraz koordynatorów projektów, które dla Was organizujemy :)

Tak więc:

Przewodniczący WRS AiNS: Radosław Jędrzej Kowalski (po raz drugi - gratulujemy!).

Delegat do Parlamentu Studentów PW: Dominika Wajda.

Delegat do Komisji Socjalnej SSPW: Aleksandra Lewandowska.

Delegat do Komisji Dydaktycznej SSPW: Marek Żelichowski.

Delegat do Komisji Finansowo-Gospodarczej SSPW: Dominika Wajda.

Delegat do Komisji Zagranicznej: Maja Robakiewicz.

Delegat do Komisji Kultury: Areta Uziałło.

Delegat do Komisji Sportu i Turystyki: Filip Zubowicz.

Delegat do Komisji Informacji i Promocji: Monika Standziak.

Delegat do Komisji Kwaterunkowej: Monika Czyżewska.

Gratulujemy wszystkim wybranym i życzymy powodzenia!