1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Spotkanie ze studentami podczas wizytacji PKA

W najbliższy czwartek (27.10.2016) w ramach wizytacji Polskiej Komisji Akredytacyjnej o godz 15:30 w sali 231 GG  odbędzie się spotkanie z:

  • studentami WAiNSu;
  • członkami kół naukowych działających na WAiNS-ie;
  • przedstawicielami Wydziałowej Rady Samorządu studentów.

Serdecznie zapraszamy członków wyżej  wymienionych grup do udziału w spotkaniu. Podczas spotkania Eksperci Polskiej Komisji Akredytacyjnej będą badać opinię studentów o Wydziale Administracji i Nauk Społecznych. Osoby, które chciałyby uczestniczyć w spotkaniu ale mają w tym czasie zajęcia dydaktyczne proszone są o wcześniejszy kontakt z prodziekanem ds. studenckich dr inż. Krzysztofem Urbaniakiem.

Piknik SSPW

Rok akademicki się zaczyna, a Ty już po paru wykładach masz dosyć? Chcesz naładować się pozytywną energią i mocą na kolejny semestr nauki? A może chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z samorządem studentów?

Nie zwlekaj, wpadnij na Piknik SSPW!

 

 

 

 

 

 

 

Poszukiwany asystent dla niepełnosprawnego studenta

Poszukujemy asystenta dla studenta niepełnosprawnego z I roku studiów dziennych na WAiNS w roku akademickim 2014/2015.

W godzinach:

Pn. 10.15 – 18.00
Wt. –
Śr. 12.15- 18.00
Czw. 8.15- 16.00
Pt. 10.05- 13.45

Asystent powinien cechować się odpowiedzialnością, punktualnością, umiejętnością dochowania dyskrecji podczas załatwiania spraw związanych z asystenturą. Najlepiej, żeby była to osoba z tego samego kierunku studiów rozumiejąca zakres tematyczny. 

Zadaniem asystenta będzie sporządzanie notatek podczas wykładów i ćwiczeń oraz asysta przy załatwianiu spraw związanych z tokiem kształcenia na uczelni.

Kontakt: 

Mgr Ewa Dolińska
Biuro Spraw Studenckich
Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych
Politechnika Warszawska
22 234 13 14

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.