1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
FAQs - Dla nowo przyjętych studentów

Znajdziesz tutaj informacje niezbędne osobom, które od października rozpoczną studia na naszym Wydziale :) Pytania wraz z odpowiedziami będą systematycznie pojawiały się przez całe wakacje. 

Zapraszamy do polubienia strony WRS WAiNS na Facebooku - tam również będą pojawiać się wskazówki!

Listę placówek, w których bezpłatnie można wykonać badania lekarskie koniecznie do podjęcia studiów znajdziesz na stronie internetowej Politechniki Warszawskiej: Kliknij tutaj :) 

Opłata za indeks i legitymację wynosi w sumie 21 zł (4 zł - indeks, 17 zł - legitymacja studencka). Wpłat należy dokonywać przelewem lub w kasie Banku PKO S.A. ul. Noakowskiego 18/20 na konto o numerze:

74 1240 1053 5111 1180 0010 0091.

Przy odbiorze legitymacji należy mieć wypełniony druk oświadczenia, oraz dowód wpłaty lub przelewu w celu zostawienia go w dziekanacie.

Dyscyplinę, którą będziecie uprawiać na zajęciach z WF wybieracie na pierwszych zajęciach. Odbywają się one na sali gimnastycznej w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu znajdującym się w Domu Studenckim Riviera (wejście od Al. Armii Ludowej). Wtedy otrzymacie informacje nt. możliwych dyscyplin, a także ofertę płatnych zajęć umożliwiających zaliczenie WF. 

Pierwsze zajęcia są organizacyjne, dlatego nie musicie zabierać ze sobą stroju sportowego. 

Legitymację studencką otrzymacie w pierwszym tygodniu zajęć na uczelni. 

Indeks będziecie mogli odebrać dopiero w listopadzie lub grudniu. Wcześniej nie jest Wam potrzebny ;)

Informacje o możliwości odbioru legitymacji oraz indeksu pojawią się na pewno na stronie Wydziału

Plan zajęć i podział na grupy pojawią się pod koniec września na stronie internetowej Wydziału w zakładce "Zajęcia" .

Uprzedzamy, że plan może zmieniać się jeszcze na początku października, dlatego radzimy na bieżąco kontrolować stronę Wydziału. 

Zazwyczaj po opublikowaniu planu udostępniany jest podział na grupy, który do tej pory był głównie alfabetycznie. Podział na grupy będzie opublikowany prawdopodobnie na stronie głównej lub w zakładce "Dziekanat".